Az idei év áttörést hozott sportágunk számára az iskolai testnevelés területén.

Míg tavasszal egyesületünk vezetőedzője még a szövetéség megbízásából szervezte és vezette az "Ultimate frizbi sportág oktatásmódszertana" elnevezésű 40kredites továbbképzést, addig ősszel már egyesületünk szervezésében kerülnek meghirdetésre a testnevelőknek szóló tanfolyamok. A 45 órás foglalkozáson - "Mindennapos testnevelés új tartalma: Ultimate frizbi" - a sportág technikai és taktikai alapjai mellett, annak oktatásmódszertanát sajátítják el a résztvevők, különböző korosztályokra vonatkozó sajátosságokra tekintettel!

 

Még csak pár hét telt el az új tanévből, de már Székesfehérváron és Budapesten is Tanúsítványt szereztek a testnevelők.

Természetesen nem dőlünk hátra, folytatjuk a sportág minőségi népszerűsítését:

November 5-6. 13-án Szegeden,

November 20. 26-27-én Győrött,

December 3-4. 10-11-én ismét Budapesten zajlanak képzéseink.

A tanfolyam díja 14.000Ft, mely tartalmaz 2db korongot is.

További információkról érdeklődni, és jelentkezni közvetlenül az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen lehet!

A képen a székesfehérvári képzést elvégzett testnevelők láthatók!